HAKKIMIZDA

Energizer Mobile markası Türkiye cep telefonu pazarında Gsm Portal Teknoloji ile büyüme kararı almıştır. Gsm Portal Teknoloji kurucuları Türkiye GSM sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip uzman profesyonellerden oluşmuş bir ekip ile 2013 yılından bu yana sektöründe kendi adına toptan satış ve dağıtım yapan bir firma olarak kurulmuştur. Sektördeki bütün satış ve dağıtım kanallarına, tüm marka ve model cep telefonlarını ve bunların aksesuarlarını dağıtmaktadır. Bu profesyonel bakış açısı ile 2019 yılında bir dünya markası olan Energizer markasının mobil ve aksesuar tarafındaki başarılı çalışmalarını ve sıra dışı teknolojik ürünlerini görerek karşılıklı bir anlaşma ile Mobil ürünlerde Türkiye tek yetkili distribütörü olmuştur. Markanın tuşlu telefonlarda çığır açan ” akıllı tuşlu telefonları” başta olmak üzere, uzun batarya ömrüne sahip akıllı telefonlarını ve aksesuarlarını Türkiye’deki satış ve dağıtım kanalları üzerinden değerli kullanıcılarına sunmak için uzman ekibi ile çalışmaktadır.

Energize Mobile, Fransa merkezli Avenir Telecom çatısı altında bütün dünyada Energizer markalı cep telefonları ve Energizer marka aksesuarları ile birlikte Eveready marka powerbank üreticisi ve dağıtıcısıdır. Energizer kuruluşundan bu yana ileri teknoloji ve üstün tasarımlı dinamik mobil cihazlar ve aksesuarları üretmeyi hedefleyerek global odaklı akıllı yaşam tecrübeleri sunmaktadır.

Energizer, güçlü marka geçmişi ile genç kullanıcılar başta olmak üzere her yaştaki akıllı telefon ve tuşlu telefon kullanıcılarına farklı segmentlerde üstün ürünler sunmaktadır.